KMF Zufo prejak za ekipu KMF Pirgosa iz Pirota

U seniorskoj kategoriji futsal treće lige „Istok“ ekipa KMF Zufo ugostila je ekipu Pirgos iz Pirota. Na krilima velikog broja svojih navijača domaća ekipa je odigrala veoma dobro i ubedljivo savladala protivnika. Rezultat je na kraju glasio 8:2.

Prvo poluvreme je bilo u egalu, bar po pitanju golova, završeno je rezultatom 1:1. Golove su postigli, Janjić Miloš za domaću ekipu a izjednačujući pogodak postigao je Kamenović Dušan.

Za razliku od prvog, drugo poluvreme je bilo potpuno drugačije i u znaku domaćina. Od 25. do 33. minuta igre domaća ekipa je postigla 5 golova, i na taj način olakšala sebi posao do kraja meča. U 34. minutu gosti postižu svoj drugi gol na meču i to je sve što je viđeno do kraja od njih. Opet nastupa period igre u kojem Zufo postigao još 2 pogotka i stavio tačku na ovu utakmicu.

Najefikasniji pojedinci u domaćoj ekipi bili su Petar Stojković i Miloš Janjić sa po 3 postignuta pogotka.

U narednom kolu koje se igra 12. novembra, KMF Zufo gostuje u Surdulici ekipi KMF Radnika.