KMF ZUFO ubedljiv na domaćem terenu

U trećem kolu Futsal Treće lige “Istok”ekipa KMF ZUFO ubedljivo je pobedila gostujuću ekipu KMF PROGRES 2019 iz Paraćina, rezultatom 7:0.

Od samog početka utakmice videlo se da će domaća ekipa slaviti na ovom meču. Do prvog gola, ili bolje rečeno do prva dva, čekalo se 15 minuta, jer su oba postignuta u istom minutu. Od tog trenutka na terenu je postojala samo jedna ekipa, domaća. Ostali golovi su postignuti u 18., 19., 22., 33. i 39.minutu igre.

Kod domaćina najbolji pojedinac bio je Emanuel Bački, koji je postigao het-trik. Momak koji ima samo 17 godina, pokazao je svoj raskošni talenat i on će nesumljivo biti dalji oslonac i budućnost ekipe.

Pored najboljeg pojedinca na utakmici, istakao se i Branislav Ristić koji je postigao 2 pogotka. Po jedan pogodak postigli su Igor Krstić i Erol Diljaj.

U narednom kolu, u petak 29.oktobra 2021.godine, Zufo gostuje ekipi KMF Pirot u Pirotu.