KMF ZUFO uspešan za kraj prvog dela sezone

U 11. kolu Futsal Treće lige „Istok“ ekipa KMF ZUFO je na svom terenu bila bolja od ekipe KMF LINDORET iz Preševa. Krajnji rezultat glasio je 5:4.

Utakmica je bila veoma zanimljiva što nam i kretanje rezultata govori. Na početku meča u samo tri minuta (od 2. do 4. minuta) postignuta su 3 pogotka i domaća ekipa je vodila sa 2:1. U nastavku prvog poluvremena viđena su još dva gola, obe ekipe su postigle po jedan. Najpre su gosti izjednačili a onda domaći opet poveli. Tim rezultatom 3:2 se i otišlo na odmor.

Drugo poluvreme je počelo loše po domaće igrače jer su prvo u 27. minutu postigli autogol, a onda odmah u narednom minutu primili još jedan. Tako je gostujuća ekipa preokrenula rezultat u svoju korist. Zahvaljući Petru Stojkoviću, koji je sa dva (od 3) svoja pogotka na samom kraju meča, u 37. i 39. minutu, domaća ekipa KMF ZUFO je uspela da dođe do preko potrebnih bodoba.

Ovom utakmicom završen je prvi deo sezone 2021/22.godine. KMF ZUFO je završio na 7.mestu, da nije bilo onih -3 bodova plasman bi bilo još bolji.