KMF Zufo: Uspešno gostovanje u Surdulici

U okviru 6.kola futsal treće lige „Istok“ ekipa KMF Zufo gostovala je u Surdulici KMF Radniku. Rezultat na kraju meča je glasio 5:8.

Prvo poluvreme je bilo veoma dinamično i zanimljivo. Počelo se rezultatskom klackalicom, u periodu od 4 minuta (5.-8.minut) viđeno isto toliko golova. Prvo je domaćin u 5.minutu poveo a u narednom gosti izjednačili, pa još jednom isto tako u naredna dva minuta. U 8.minutu rezultat je bio 2:2. Do kraja poluvremena gostujuća ekipa je postigla još 2 pogotka i tako najavila novu pobedu.

U drugom poluvremenu ekipa Radnika se vraća u meč sa dva pogotka u 21. i 24.minutu. Već u 25.minutu Igor Krstić postiže het-trik i ponovo vraća rezultatsku prednost svojoj ekipi. Vođstvo je povećano u 29.minutu, a onda opet Krstić svojim četvrtim golom na meču dodatno povećava prednost ekipe KMF Zufo. U 37. minutu igre svojim drugim pogotkom Petar Stojković stavlja tačku na ovu utakmicu, bez obzira što je domaća ekipa uspela da u sledećem minutu postigne još jedan pogotak. Najefikasniji pojedinac na meču bio je Igor Krstić sa 4 pogotka.

Nastavljen je pobednički niz, a to pokazuje i tabela jer se ekipa Zufa približila samo vrhu. Trenutno se nalazi na 2.mestu ali sa utakmicom više jer nije kompletirano 6.kolo.

Naredni meč KMF Zufo igra na domaćem terenu 25.novembra, a protivnik je KMF Rosulja iz Vlasotinca.