Podmlađeni sastav KMF Zufo poražen na gostovanju

U okviru osmog kola Futsal Treće lige „Istok“ ekipa KMF Zufo gostovala je u Prokuplju. Podmlađena ekipa je doživela poraz rezultatom 6:2.

Domaćin je krenuo silovito od samog početka i tako već golovima u 4. i 5.minutu poveo sa 2:0. Već u narednom minutu gosti smanjuju prednost. Igrao se 13.minut kada je domaća ekipa povećala na 3:1. Da bi sve bilo još gore po gostujuću ekipu, igrači KMF Prokuplja su u 18. minutu stigli do ubedljivih 4:1, i tim rezultatom se otišlo na poluvreme. Na početku drugog poluvremena domaća ekipa postiže golove u 23. i 24. minutu za još ubedljivijih 6:1. Gostujuća ekipa je u 26. minutu uspela da postigne još jedan pogodak i to je bilo sve što je viđeno na ovoj utakmici.

U narednom kolu ekipa KMF Zufo dočekuje KMF Belu crkvu iz Kuršumlije, koja se nalazi u samom vrhu tabele. Meč će biti odigran u subotu, 4. decembra sa početkom u 19 časova.