Teško ali uspešno gostovanje KMF ZUFO u Pirotu

U četvrtom kolu Futsal treće lige „Istok“ ekipa KMF ZUFO iz Bujanovca gostovala je u Pirotu ekipi KMF PIROT.

Posle relativno brzo postignutog gola od strane domaćina u 3.minutu igre, nije bilo više pogodaka do poluvremena pa se tim rezultatom i otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu gosti izjednačuju ali već u narednom 25.minutu domaći ponovo vode. U 31.minutu Zufo izjednačuje, dok ekipa Pirota u 35.minutu dolazi do prednosti od 3:2.

Do kraja meča postignuta su još dva pogotka, i to od strane gostujuće ekipe u 36. i 37.minutu.

Veoma težak meč za ekipu KMF ZUFO, ali važna je pobeda na kraju ukupnim rezultatom 4:3.

U narednom kolu, u subotu 6.novembra sa početkom od 17 sati i 30 minuta, ekipa ZUFO dočekuje drugu ekipu iz Pirota, KMF PIRGOS.