KMF ZUFO: Prva pobeda u ovoj godini

U okviru 13.kola Futsal Treće lige „Istok“ ekipa KMF ZUFO je na domaćem terenu, u SC „Mladost“ u Bujanovcu, odnela pobedu nad KMF OZREN. Rezultat na kraju meča glasio je 4:2 za domaću ekipu.

Veći deo utakmice bio je u znaku domaće ekipe. Pitanje pobednika nije bilo dovedeno u sumnju nijednog momenta tokom meča. Strelci golova za domaću ekipu bili su Emanuel Bački i Petar Stojković, i to po dva puta.

Na poluvremenu se otišlo pri rezultatu 1:0. U nastavku meča domaćin postiže još 3 pogotka, a u trenucima opuštanja, u poslednja dva minuta, gostujuća ekipa je iskoristila priliku da ublaži poraz sa dva gola. Tako je utakmica završena rezultatom 4:2.

Trenutno se ekipa KMF ZUFO nalazi na 7.mestu na tabeli sa 17 osvojenih bodova. U sledećem kolu je slobodna zbog odustajanja iz takmičenja ekipe Progresa iz Paraćina.